Google News Kayıt Danışmanlığı

Sitenizin Google Haberler’de yer almasını istiyorsanız News Akademi vasıtası ile Google News Danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

Google News Danışmanlığı Nedir?

Aktif ya da yeni açılan sitenizin Google News’e dahil edilme sürecinde tüm bilgilerin tarafınıza aktarılacağı Türkiye’nin ilk ve tek Google News e-kitabı tarafınıza aktarılarak sitenizin Google News’e dahil edilmesi sağlanır. Siteniz detaylı olarak incelenerek analiz edilir. Düzeltilmesi gereken alanlar tarafınıza iletilir ve izlemeniz gereken yol için bir rapor hazırlanır. Yılların bilgi birikimi ve edinilmiş tecrübelerin yer aldığı e-kitapta yer alan bazı konu başlıkları şu şekildedir.

-Google News kaydı alabilmek için hangi düzenlemeler yapılmalı?
-Site hangi teknik özelliklere sahip olmalı?
-Günde ne kadar içerik girmeliyim?
-İçerikler nasıl olmalı?
-Google News başvurusu nasıl yapılır?
-Başvuru öncesi neleri kontrol etmeliyim?
-Reddedilirsem nasıl bir yol izlemeliyim?
-Onay alırsam hit artışını nasıl sağlarım?

Yukarıda yer alan maddeler sadece birer örnek olup, bu bilgiler e-kitabın sadece çok küçük bir bölümünü oluşturmaktadır. Büyük bir titizlikle hazırlanan e-kitap, Google News onayı almak isteyen herkes için eksiksiz ve kusursuz olarak hazırlanmıştır.

Yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmette çok sayıda resmi dergi ve resmi gazete ile işbirliği yapmış bulunmakta, bunun haklı gururunu yaşamaktayız.

Google News Kayıt Danışmanlığı hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın!

E-posta: info@newsakademi.com