Sitenizin Google Haberler’de yer almasını istiyorsanız News Akademi aracılığı ile Google News’e dahil olabilirsiniz. 11 Yıldır, aralıksız olarak Google News Danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Google News Danışmanlığı Nedir?

Sunmuş olduğumuz danışmanlık hizmeti, haber içeriği sunan platformların Google News onayı almasını sağlamaya yöneliktir. Bu kapsamda siteniz detaylı olarak incelenerek analiz edilir. Ardından siteniz için özel olarak bir rapor hazırlanır. Bu rapor içerisinde sitenizin neden reddedildiği ve news kaydı almanız için yapmanız gereken değişiklikler detaylı olarak yer almaktadır. Site içinde yapmanız gereken düzenlemeler, eksikler ve hatalar, içerik bazlı detaylar gibi bir çok konu A’dan Z’ye detaylı olarak raporlanarak gönderilir.

Başvuru süreci boyunca siteniz her gün incelenerek kontrol altında tutulur. Olası hatalar veya eksiklerin görülmesi halinde tarafınıza bilgi aktarımı sağlanır.

Danışmanlık hizmeti süresinde, çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren başvuru sonuçlanıncaya kadar ve başvuru sonrasında destek imkanı sağlamaktayız. Sormak istediğiniz soruları iletebilir ve kısa süre içerisinde yanıt alabilirsiniz.

Büyük bir titizlikle hazırlanan rapor, Google News onayı almak isteyen herkes için eksiksiz ve kusursuz olarak hazırlanmaktadır.

Yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmette çok sayıda resmi haber yayın organı, resmi gazete, dergi ve özel projeler ile işbirliği yapmış bulunmakta olup bunun haklı gururunu yaşamaktayız.

Google News Kayıt Danışmanlığı hakkında detaylı bilgi için bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz!