Türkiye’nin öncü ve lider Google News Danışmanlığı hizmet sağlayıcısı olarak yılların birikimi ve deneyimini e-kitap ortamına taşıdık. Hazırlamış olduğumuz Google News E-kitap, Google News hakkında öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri kapsayan bilgilere sahiptir. E-kitaba sahip olanlar, bir sitenin Google News onayı alabilmesi için gereken tüm teknik bilgilere sahip olur ve incelikleri öğrenebilir. Sadece onay almaya yönelik değil, Google News kayıtlı bir site ile hit nasıl alınır, reddedilme durumlarında nasıl bir yol izlemeli gibi çok sayıda akıl kurcalayan soruların cevapları da yine e-kitap içerisinde yer bulmaktadır.

NEDEN E-KİTAP ALMALIYIM?

Projenizi Google News’e Dahil Etmenin En Kolay Yolu!
Projelerin Google News’e dahil edilmesi için tüm bilgiler oluşturulmuş olan bu e-kitap içerisinde eksiksiz olarak yer alır. Sadece bir proje için değil, tüm projelerinizde faydalanabileceğiniz altın değerinde e-kitaptır.

Yanlışlarınızı Düzeltmeniz İçin Önemli Bir Adım!
Günümüzde Google News başvurusu yapıp sık şekilde reddedilen çok fazla proje bulunmaktadır. Tekrar eden olumsuz yanıtlar, Google tarafından gönderilen 3-4 sabit bilgilendirme mesajdan hatanın nerede olduğunu tam olarak göremeyebilirsiniz. E-kitap, açıklamalı bilgilendirmeleri ile sitenizin tam olarak eksiğini size gösteren bir hazinedir.

Doğru Bilgi Kaynağına Sahip Olma!
Google News kaydı için sahip olacağınız e-kitap, en doğru bilgileri içerir. Yanlış ya da doğru bildiğiniz her şeyi unutup, Google News hakkında gerçek bilgilere sahip olursunuz. İnternet üzerinde dolaşan yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, sektörde 11 yıllık tecrübeyle hazırlanmıştır.

Projelerinizi Kendiniz Yönetebilirsiniz!
Hiç kimseye ihtiyacınız olmadan, Google News odaklı projelerinizin tamamını kendi başınıza yönetebilirsiniz. Eksiksiz bilgilerle donatılmış e-kitap, Google News başvurusu öncesi, başvuru süreci ve başvuru sonrasına dair tüm bilgileri içerir. Böylece News odaklı projelerin yönetimini kendiniz başarı ile yapabilirsiniz.

Ve daha fazlası…

E-Kitap ile alacağınız Google News onayı ile sitenizin hitini ve gelirini arttırabilir, bulunduğunuz sektörde daha bilinir bir hal alarak, büyümenizi kolaylaştırabilirsiniz. Google News kaydının, haber sektöründe büyük bir prestij olduğunu unutmayın. Unutmayın, günümüzde kaliteyi yakalamış, otoritesi tüm çevreler tarafından kanıtlanmış bütün haber siteleri Google News kayıtlıdır.

Eğer siz de Google News E-kitabına sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.