Uzun yıllardır profesyonel olarak vermiş olduğumuz Google News desteğimizi e-kitap ortamına taşıdık. Bildiğiniz üzere haber yayıncılığından maksimum verim elde edebilmek için sitenin Google News kaydı olması gerekmekte. Aksi taktirde yapmış olduğunuz haberler için arama motorlarından organik hit elde etmeniz oldukça zordur. Böyle bir durumda sosyal platformlara yönelim göstererek hit almaya çalışırsınız. Halbuki haber niteliği taşıyan içeriklere sahip site ve bloglar hangi sektör olursa olsun Google News’e dahil edilebilirler. Tabi Google’ın taleplerini eksiksiz bir şekilde yerine getirirseniz.

Bu doğrultuda sizler için bir e-kitap hazırladık. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ile hazırlanan e-kitap, Google News ile ilgili tüm bilgileri içermektedir. Dolu dolu 17 sayfadan oluşan e-kitap; Google News başvuru öncesi, başvuru süreci ve başvuru sonrası izlenecek yolu size en iyi şekilde gösterir. Aklınızı kurcalayan tüm sorulara yanıt veren e-kitap, aynı zamanda News onayı elde etmiş siteler için hit artışının nasıl sağlanacağı hakkında da bilgi vermektedir. Türkiye’nin ilk ve tek News için oluşturulmuş e-kitabıdır.

E-kitap aynı zamanda başvuru yapmış ve reddedilmiş siteler için de ışık tutmaktadır. Neden reddedildiğinizi anlayabileceğiniz, hatalarınızı ve eksiklerinizi görebileceğiniz tüm bilgilere yer verilmiştir.

E-kitap hakkında daha fazla detay öğrenmek istiyorsanız ve ona sahip olmak istiyorsanız Google News E-kitap sayfasını ziyaret ediniz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK